Szopka na Dworcu
|
kronika
W piątek 06 grudnia 2024 r. na Dworcu Głównym w Münster po raz kolejny otwarta została polska szopka wyrzeżbioną przez uczniów liceum Kenara z Zakopanego. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Polska Misja Katolicka przy współpracy dyrektora Stacji Michael Jasnen, Bistum Münster Weihbischof Dieter Geerlings oraz Małgorzaty Wójcik i Ks. Prob. Mariana Wagnera. A wszystko przy oprawie muzycznej i śpiewie kolęd w wykonaniu dzieci z naszej scholii muzycznej.