Spotkanie Adwentowo-Mikołajowe
|
wydarzenia
Kolejny raz wspólnota w Borken po Mszy świętej w III Niedzielę Adwentu spotkała się w Domu Parafialnym, aby przygotować się na Przyjście Pana. Wybrane teksty i pieśni towarzyszyły naszym modlitwą i rozważaniom. O tym, co się wydarzyło wówczas w Betlejem:
Droga tak daleka, ciężar tak wielki!
Gdyby tylko jakaś gospoda była otwarta!
Cicho prosimy: „Wpuśćcie nas!
„Nie! Nie! Nie!
Wyglądacie na biednych ludzi! Idźcie sobie dalej.
A potem spotkanie ze św. Mikołajem i wiele radości dla dzieci o dorosłych. Bo to Niedziela Gaudete, więc cieszymy się ze Pan jest blisko.