Zum Hauptinhalt springen Skip to page footer

KEVELAER 2025

| wydarzenia

Kevelaer 2025

Pod hasłem „Pielgrzymi Nadziei”  wyruszyła z naszej Misji tegoroczna międzynarodowa pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Kevelaer. Po spotkaniu przy Kapeli Hubertusa udaliśmy się pieszo śpiewając i wielbiąc Maryję do Sanktuarium, gdzie odbyła się uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Geerlingsa.  Po Mszy świętej odbył się wspólny piknik w Forum Pax Christi, miejscu, gdzie można było posilić się i skosztować potraw z różnych wspólnot misyjnych oraz posłuchać przygotowanych śpiewów przez te wspólnoty. Świętowanie zakończyło się nabożeństwem eucharystycznym i błogosławieństwem dla pielgrzymów na drogę powrotną do domu i z nadzieja na kolejne spotkanie pielgrzymkowe.

Zurück